Gömülü Yazılım ve Kontrol Sistemleri

İleri Elektromekanik Aktüatörler

İleri Elektromekanik Aktüatörler

Elektromekanik lineer aktüatör için birçok bileşen ve seçenek vardır. Bu bileşenlerin tümünü uygulama ihtiyaçlarına göre müşteriye özel olarak tasarlayabilir, tasarlayabilir ve üretebiliriz. Elektrikli Lineer aktüatörlerimiz için mil ve tahrik somunu dahil olmak üzere motor ve parçaları üretmekteyiz. Yüksek kaliteli ürün ve dayanıklılık sağlamak için plastik enjeksiyon kalıplama ve PC kartı imalatı yapılmaktadır.

Yüksek Performanslı Sürücüler

Hassasiyet, dinamizm ve hız ayar aralığı ile yüksek koruma ve sağlamlık konusundaki en katı talepleri karşılıyoruz. En güncel kodlama teknolojisi ile optimize edilmiş sürücülerimiz hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçin.

Yüksek Performanslı Sürücüler

Gömülü Yazılım Geliştirme

Gömülü Yazılım Geliştirme

Farklı mikrodenetliyici ve mikroişlemciler üzerinde uzmanlaşmış kadromuz ile işlemci ilklendirmeden gömülü bir sistemin tamamının tasarımına varan geniş bir yelpazeye hakimdir.Üst sınıf mikroişlemciler için gömülü Linux işletim sistemi kullanmakta ve bu sistemler için çevre birim haberleşmesi, network uygulamaları, web tabanlı kullanıcı arayüzleri, video giriş/çıkış, resim/video sıkıştırma/çözme, multimedya yayınlama gibi uygulamalar geliştirmekteyiz.

Hassas Motor Kontrolü

Hassas cihazlar, hassas bağlı sistemler oluşturur. Akıllı ve hassas motor kontrolü cihazlarından aldığınız bilgilerle, akıllı ve bilinçli kararlar verebilirsiniz. Hassas motor kontrolü portföyümüzden elde edilen bilgilerin, daha iyi operasyon kararları almanıza, sistem performansını geliştirmenize ve operasyonel verimlilik elde etmenize nasıl yardımcı olabileceğini öğrenin.

Hassas Motor Kontrolü

Copyright 2015 Teknolus. All Rights Reserved.